skip to Main Content

Захист автомобіля антигравійною плівкою

Седан
Внедорожник

Ціни вказані в гривнях, актуальні на на 21.03.2022

Найкращий захист кузова автомобіля

Бітум, щебінь, дрібне сміття, пісок та дорожня сіль часто пошкоджують кузов машини. Дрібні подряпини і тріщини не тільки псують зовнішній вигляд автомобіля, але і стають осередком більш серйозних ушкоджень, так що не можна економити на захисті від цих неприємностей.

Антигравійна плівка «LLumar»практично непомітний захист вашого автомобіля. З її допомогою ви врятуєте машину від пошкоджень, збережете акуратний і презентабельний вигляд. Ефективність плівки «LLumar» на 33% вище, ніж у подібної продукції інших фірм, тому компанія «Добрик-тон» гарантує високу якість своїх послуг.

Захист кузова автомобіля від подряпин

Плівку «LLumar» можна ефективно використовувати навіть на достатньо складних елементах – бамперах, ручках, фарах, порогах – завдяки новітнім розробкам фахівців концерну. Кожен сантиметр вашого автомобіля буде надійно захищений багатошаровим покриттям, кожен шар якого виконує конкретну функцію.

  • Забезпечує ідеальне прилипання завдяки спеціальній клейовій основі;
  • Насичений пігментами, додає потрібний відтінок плівці;
  • Скріплює інші шари між собою
  • Захищає кузов від подряпин завдяки металевому напиленню;
  • Завершальне захисне покриттязапобігає стиранню матеріалу.

Якісне обклеювання антигравійною плівкою

У Тонувальному Центрі «Добрик-тон» ви можете придбати плівку для захисту всього автомобіля або окремих його частин – наприклад, фар або бампера. Наші фахівці допоможуть вам з вибором і виконають роботу грамотно в найкоротші терміни. Завдяки прямим поставкам матеріалу ціна наших послуг – мінімальна.

Завдяки цьому невидимому помічникові ви захистите кузов не тільки від подряпин, але і від корозії. Плівка перешкоджає впливу вологи і бруду на метал, саме тому фахівці радять покрити автомобіль антигравійною плівкою, щоб зберегти ідеальний вигляд на довгі роки.

Back To Top