skip to Main Content

Відновлення оптики автомобіля

Ви погано стали бачити за кермом в темряві, а особливо в період сутінок? І Ви задумалися, – а чи не встановити  лампи підвищеної потужності і ксенон. Не поспішайте! З метою економії, це не зовсім

вигідне і раціональне рішення проблеми. Вихід є більш прийнятний, як по витратах, так і стосовно результату. результату. Як правило, причиною поганої освітленості дорожнього полотна – є помутніння пластикового світлорозсіювача фари.

Це відбувається під час експлуатації, так як на головну оптику впливають багато факторів. А це і висока температура, і волога, і дорожній бруд, і хімічні реагенти. Ну, і, на перший погляд, невинне відвідування автомийок, так само дається в знаки. Фари тьмяніють, втрачають свій вигляд. А це не тільки «мінус» привабливості вашого авто. В першу чергу знижується функціональність показників освітлювальних приладів, що впливає на безпеку руху!

Як показує практика мутний світлорозсіювач з мікро-подряпинами і сколами на поверхні не тільки псує зовнішній вигляд автомобіля, але і значно погіршує оптичні характеристики фар. По-перше, – світловий пучок стає розсіяним, по – друге  – він тьмяніє і в більшій мірі здатний засліплювати водіїв, що рухаються назустріч. Нейтралізувати наслідки впливів агресивного середовища і надати оптиці колишню прозорість і блиск допоможе полірування фар.

Ця технологія схожа на  процес полірування кузова. Тобто – послідовна обробка поверхні полірувальними колами з абразивною пастою різної зернистості. Здійснюється вона в кілька етапів:

  • Спочатку фари ретельно промиваються і висушуються. Потім прилеглі до них поверхні автомобіля заклеюються спеціальною захисною стрічкою;
  • Поверхня обробляється полірувальною пастою, яка містить великі абразивні частинки. Це дозволяє усунути сліди первинної обробки.

І хоча сам процес полірування фар займає близько 30 хвилин, без певних знань і професійних навичок, його здійснити важко. В першу чергу, варто відзначити, що поліруванню піддаються тільки полікарбонатні (пластикові) розсіювачі. Так само, варто пам’ятати, що в процесі полірування фар важливо не перегріти пластик, так як це може призвести до його помутніння і навіть пошкодження.

Тому, багаторічний досвід роботи тонувального центру «Dobrik-ton» та професіоналізм наших співробітників дозволяють точно визначати тип абразивної пасти і частоту обертання полірувальної машини в кожному конкретному випадку. У нас індивідуальний підхід до кожного авто, після полірування якого, світлосила фар зростає приблизно на 50%. 

До речі, для забезпечення надійного захисту від майбутніх механічних впливів і факторів зовнішнього середовища, закріпити досягнутий результат та забронювати фари плівкою LLumar-PPF.

.

Back To Top