skip to Main Content

Тонування авто

Седан
SUV

Ціни вказані в гривнях, актуальні на на 21.03.2022

Професійне нанесення плівки на авто в Вінниці

Тонувальна плівка може захистити ваш автомобіль від пошкоджень і сторонніх очей, крім того, стане стильною прикрасою для улюбленого засобу пересування. Співробітники компанії «Добрик-тон» нададуть вам повний перелік послуг і допоможуть підібрати ідеальний варіант за прийнятною ціною.

Наша компанія – дистриб’ютор американського концерну «LLumar», який давно славиться якістю своєї продукції. Купити тонувальну плівку у Вінниці ви можете в нашому Тонувальному Центрі, який має низку переваг.

  • Всі можливі відтінки плівки – від майже прозорої до максимально затемненого тонування з м’яким відтінком деревного вугілля;
  • Тонування будь-якої поверхні, в тому числі фар;
  • Безкоштовні консультації фахівців;
  • Адекватні ціни для кожного виду послуг.

Сонцезахисна тонувальна плівка: інноваційні технології

Тонувальна плівка – це багатошаровий лист поліефірного пластика, який пройшов особливу обробку, після якої він стає тонким і ефективним. Зовнішня сторона дзеркальної тонувальної плівки стійка до пошкоджень, а внутрішня надійно прилягає до скла завдяки інноваційному клейкому просоченню. Такий сучасний матеріал не пропускає сонячні промені, щоб температура в салоні не підвищувалася.

Компанія «Добрик-тон» якісно виконує тонування авто в Вінниці, при цьому наші ціни завжди доступні, навіть якщо ви підберете матеріал останнього покоління. З нами ваш автомобіль стане безпечним і стильним!

Back To Top