skip to Main Content

Тонувальні плівки LLumar

Тонувальна плівка LLumar має широкі можливості це продукт, який постійно вдосконалюють, для того щоб ви комфортно почували себе в автомобілі, вдома і на роботі.

Технології не стоять на місці, з’являються нові види покриттів і матеріалів, які можуть кардинально змінювати властивості предметів. Ми нічого не чекаємо від віконного скла і ставимося до нього як до звичайної речі. Але насправді скло може багато – тонувати (в машині), захищати від УФ променів палючого сонця (в будинку).

Плівка LLumar – це ваша безпека і комфорт. Ламаючи стереотипи, не обмежуйте себе тільки перерахованим вище, ми як фахівці радимо вигідно купити і відразу ж поклеїти тонувальну плівку у Вінниці, яка змусить вас змінити думку про звичайне віконне скло.
Адже зараз вже необов’язково відчувати дискомфорт та – страждати від спеки, коли палюче сонце нагріває приміщення. Або ж перейматися через нескромні погляди, що заглядають у вікна.

LLumar – це найкраща тонувальна плівка, ціна якої виправдана її функціональністю і довговічністю. Це плівка,яка дарує комфорт, якого дуже часто не вистачає. І мова не лише про комфорт, а й про підвищення зручності керування автомобілем і перебуванням в ньому.

Для чого фахівці пропонують купити плівку LLumar:

  • забезпечити комфортне і безпечне водіння автомобілем;
  • прикрасити особистий простір і інтер’єр;
  • захист від УФ випромінювання і перегріву;
  • підвищення енергоефективність в житлових і комерційних приміщеннях.

Бронювальна і тонувальна плівка для автомобілів у Вінниці, покупка і поклейка плівки.
Мульти-ступінчаста технологія поклейки листкової плівки робить антигравійну плівку LLumar найкращим захистом для вашого автомобіля.

Ви тепер можете не турбуватисяпро те, що випадкове каміння або гравій, які можуть вилітати з-під коліс вашого авто або тих авто, що їдуть поруч, подряпають фарбу або скло автомобіля. Замовивши послугу бронювання скла вашого автомобіля плівкою LLumar, ви будете захищені в аварійній ситуації, адже вона зможе утримати уламки розбитого скла. Крім цього, енергозберігаюча плівка,, приховує від сторонніх очей простір
салону, знижуючи ймовірність крадіжки та зменшує перегрів салону, тим самим економить паливо.

Back To Top