skip to Main Content

Декоративна плівка LLumar

м2 (c установкой) от
Глянцеві декоративні плівки серії DECORATIVE486
Матові декоративні плівки серії MATTE459
Декоративні плівки з різними матовими паттернами648


Цены указаны в гривнах, актуальны на 1.01.2020

Ціни вказані в гривнях, актуальні на 1.01.2020

Декоративні плівки LLumar для скла у Вінниці

Власники більшості будинків і офісів встановлюють стандартні прозорі склопакети. Щоб оновити зовнішній вигляд, їх зазвичай фарбують або ламінують, рідше наносять піскоструєм візерунок. Поліпшити зовнішній вигляд вікна з користю для вас та вашого інтер’єру, можна за допомогою простого і бюджетного способу – тонування скла плівкою «LLumar».

Переваги декоративного тонування «LLumar»

ПВикористання плівки «LLumar» дозволяє в короткі терміни змінити атмосферу в офісі або вдома, при цьому не витрачаючи багато коштів. Покриття активно використовують в оформленні торгових вітрин, офісних перегородок та на дзеркальних поверхнях. Крім того, плівка поліпшить зовнішній вигляд вікна та зробить їх більш функціональними.

  • Покриття зменшить проникнення зайвого ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання.
  • Скло буде ефективно захищене від подряпин.
  • Світлопропускна здатність скла стане стабільною.
  • З’явиться ефект односторонньої видимості.
  • Зменшиться кількість світлових відблисків на моніторі комп’ютера та екрані телевізора.

Крім перерахованих вище переваг, плівки «LLumar» екологічно безпечні, що дозволяє використовувати їх і в житлових, і в офісних приміщеннях. Вони чинять опір механічним пошкодженням і можуть мати привабливий вигляд протягом тривалого періоду – близько 15 років.

Тонувальні плівки «LLumar» у Вінниці

Компанія «Добрик-тон» займається продажем декоративних плівок. Наші фахівці допоможуть вам грамотно підібрати потрібні матеріали і професійно виконають монтажні роботи.
У нашому Тонувальному центрі ви можете придбати плівку різних видів і використовувати її для ваших потреб. Завдяки тому, що ми працюємо безпосередньо з виробником – концерном «LLumar» – ви можете придбати тонувальну плівку будь-якого виду і колььору за найдоступнішими цінами в Україні.

Back To Top