skip to Main Content

Бронювання скла

Седан
Внедорожник
Safety 4 mil Safety 7 mil / 8 mil
Повне тонування 5300 6700
Євротонування 3600 4500
1 бокове скло 900 1200
Скло заднього виду 1800 2300
Safety 4 mil Safety 7 mil / 8 mil
Повне тонування 6800 8700
Євротонування 5100 6400
1 бокове скло 900 1200
Скло заднього виду 1800 2300

Ціни вказані в гривнях, актуальні на на 21.03.2022

Бронювання скла плівкою - захист від несподіванок

Купівля машини – завжди довгоочікувана і приємна подія. Але слідом за нею приходить тривога за цілість і збереження свого автомобіля. Одне з найбільш вразливих місць – скло, адже його легко пошкодити навмисне або через форс-мажор. Але компанія «Добрик-тон» допоможе вам запобігти неприємності!

Найкращий захист для машини – броньована плівка

Щоб отримати таке покриття, при його виробництві додають прозорі, але дуже міцні з’єднання поліефіру. Саме це і забезпечує протиударний ефект. Якщо ви скористаєтеся броньованою плівкою, то зможете захистити свій автомобіль від ряду неприємностей.

  • Складні погодні умови;
  • Вибухова хвиля;
  • Злодії;
  • Образливі графіті;
  • Тріщини від гравію.

Коли скло пошкоджується, уламки утримуються на місці, замість того щоб розлетітися і поранити пасажирів, так що збитки будуть мінімальними. А про дрібні пошкодження, такі як: подряпини та тріщини від камінчиків, ви взагалі забудете.

Броньована плівка захистить не тільки ваш автомобіль. Продукцією компанії «LLumar» користуються для захисту вітрин магазинів, вікон посольств і архітектурних об’єктів, в тому числі і Букінгемського палацу.

Сучасний та естетичний захист від викрадення авто

Кожен власник автомобіля розуміє, що в разі викрадення повернути своє майно буде дуже складно, так що краще запобігти цим неприємностям. Захисні плівки «LLumar» відмінно справляються з цим завданням.

Якщо в машину захоче проникнути злодій, то, по-перше, він може відмовитися від цієї затії, оскільки не буде бачити вміст салону, а по-друге, не зможе пошкодити скло протягом досить довгого часу і приверне увагу оточуючих.

Менеджери компанії «Добрик-тон» обов’язково допоможуть вам з вибором потрібного відтінку скла і нададуть всю необхідну інформацію. Ваш автомобіль стане безпечнішим і привабливішим в чітко визначені терміни.

Back To Top