skip to Main Content

Бронювання лобового скла плівкою Brey

Давайте подивимося на антигравійний захист лобового скла по-новому. За допомогою продукції компанії Bray ви зможете надійно захистити ваше лобове скло від пошкоджень.. Доступні аналоги не зможуть надати той ступінь захисту, який потрібен вашому автомобілю. Плівка може бути схожа зовні, але характеристики і функціональність будуть критично відрізнятися. Інженери-розробники Bray Eco Skin®Windshield Skin® мали тільки одну мету, і полягала вона в надійному захисті лобового скла вашого автомобіля. Компанія Bray подивилася на захист лобового скла абсолютно з іншого боку. Саме тому їх унікальна розробка – двошарова система Windshield Skin® запатентована. Windshield Skin® складається з двох шарів: базового шару BaseSkin і надтонкого верхнього шару плівки Bray TopSkin. Якщо виникає необхідність, то змінюється тільки верхній шар, який може піддаватися впливу зовнішніх факторів і механічного пошкодження. Середній шар BaseSkin не пошкоджується і може залишатися на лобовому склі автомобіля до більш серйозного ушкодження, яке може і не відбутися. Замість того, щоб замінювати всю досить-таки дорогу плівку, потрібно замінити тільки верхній шар.

ОДНОШАРОВА ПЛІВКА

ОДНОШАРОВА ПЛІВКА

Антигравійна плівка Bray – це доступний і популярний спосіб захисту як лобового так і іншого скла Вашого автомобіля. Технології та інженерні новинки компаній виходять регулярно, адже той, хто не розвивається, не може запропонувати споживачеві найдосконаліше рішення і здатен втрачати покупців.

Тому, раз по раз доводячи до досконалості технологію одношарової системи захисту скла протягом декількох років, група Bray представляє захисну плівку з використанням технології твердого покриття “Eco Skin®”, яка в свою чергу має рівень захисту 6H, а також володіє унікальними властивостями: стійка до подряпин, не спотворює вигляд предметів, а також створює враження відсутності плівки під час експлуатації авто. Антигравійною плівкою нікого вже не здивуєш, але стійка до пошкоджень плівка – саме те, що потрібно для власників автомобілів. Погодьтеся, ніхто не хоче переклеювати захист скла автомобіля після кожної багатокілометрової поїздки. З революційними плівками Bray вам і не доведеться!

2 ШАРИ ЗАХИСНОЇ ПЛІВКИ

2 ШАРИ ЗАХИСНОЇ ПЛІВКИ

Виробники унікальних та дороговартісних матеріалів захищають свої винаходи патентом. Використовуючи матеріал, технологія виробництва якого захищена патентом, ви можете бути впевнені у високій якості і повній відповідності за властивостями і характеристиками.

Оновлена ​​запатентована система компанії Bray “Windshield Skin®” – це двошаровий захист лобового скла Вашого автомобіля. Він складається з двох шарів: базового шару “Base Skin” і супертонкого верхнього шару “Top Skin”. Унікальність цієї плівки полягає в тому, що після того, як проходить певний термін її експлуатації,
коли зовнішнє покриття піддається мікропошкодженню, і вже не виглядає як нове, вам не потрібно знімати все покриття, видаляти антигравійний захист і вкладати кошти в поклейку нового. Все тому, що при необхідності верхній шар знімається або змінюється, а BaseSkin ще надовго залишається на лобовому склі Вашого автомобіля. Це набагато простіше, швидше, і не так затратно фінансово, як повна заміна антигравійної плівки. Безсумнівним бонусом є гарантія 18 місяців, завдяки якій ми безкоштовно замінимо двошаровий матеріал при появі на ньому подряпин. Ось настільки ми впевнені в якості та стійкості двошарової плівки Bray “Windshield Skin®”.

БАГАТОШАРОВА (2-4-6 шарів)

БАГАТОШАРОВА (2-4-6 шарів)

Система плівок для скла автомобіля Bray Race Skin® 2-4-6 являє собою унікальний багатошаровий матеріал, який має дуже міцне і стійке до пошкоджень покриття.

Нова багатошарова система Race Skin® прослужить Вам дуже довго, в дев’ять разів довше ніж попередні версії захисного покриття.
Познайомтесь з наступним поколінням захисту лобового скла. Новітня шестишарова тверда плівка. Стійкість до пошкоджень, про яку раніше можна було тільки мріяти. Верхні шари TopSkins легко знімаються, відкриваючи під собою нові, ідеально прозорі, без пошкоджень, нижні шари. Захист такого рівня, спочатку був винайдений для гоночних автомобілів, які піддаються постійним пошкодженням, і для яких ідеальна видимість – ключ до успіху і перемоги. Вона спроектована навіть для того, щоб швидше відштовхувати воду, завдяки покриттю третього покоління.
Ідеальна видимість і відсутність пошкоджень лобового скла дуже важливі не тільки для водіїв на треках, а й для пересічних авто, адже це ваш комфорт і безпека!

Back To Top