skip to Main Content
Як правильно доглядати за тонувальною плівкою

Як правильно доглядати за тонувальною плівкою

Тонувальні плівки останнім часом все частіше застосовують в будинках і офісах замість звичних фіранок. Як і будь-який інший матеріал, таке покриття вимагає спеціального догляду. Правила досить прості,  якщо ви будете їх дотримуватися, то плівка буде служити максимально довго! 

Як доглядати за тонувальною плівкою

Перше, що потрібно знати – ні в якому разі не можна мити плівку протягом добу після монтажу. Інакше матеріал відразу піде бульбашками і почне відставати. Потрібно дати адгезивному шару як слід закріпитися і тоді вже можна очищати поверхню.

Не знімати забруднення за допомогою усіляких шпателів, лезом або жорсткою щіткою – так ви тільки пошкодите плівку. Те ж стосується і агресивних абразивних засобів. Краще скористайтеся порадами, які описані нижче.

Для миття скла, покритого тонувальною плівкою, не можна використовувати засоби, що містять нашатирний спирт. Вибрати такий миючий засіб досить просто – виробники часто пишуть про це на упаковці великими літерами, не потрібно навіть вчитуватися в етикетку. Звичайно, якщо потрібно терміново вимити вікна, то за один-два рази нічого страшного не станеться, але при регулярному використанні з’являються розводи, які не тільки псують зовнішній вигляд, а й позбавляють плівку захисної функції.

Змішайте воду з м’яким миючим засобом (на літр води приблизно 30 г). Змочіть розчином всю поверхню вікна і залиште на 5-10 хвилин.

Коли бруд розмокне, потрібно видалити його за допомогою гумового двірника, потім вимити за допомогою м’якої губки або паперових серветок з миючим засобом.

Під час миття міняйте воду якомога частіше – якщо в неї потраплять тверді частинки з забруднень або навколишнього середовища, вони можуть залишитись на губці. І тоді замість того, щоб помити або обполоснути плівку, ви її пошкодите.

Тепер ви знаєте, як зробити так, щоб тонувальна плівка послужила якомога довше. Якщо залишилися питання, професіонали тонувального центру «Добрик-тон» завжди готові вам допомогти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top