skip to Main Content
Енергозберігаючі плівки для вікон будинків і квартир, офісів та ресторанів

Енергозберігаючі плівки для вікон будинків і квартир, офісів та ресторанів

З черговим підвищенням цін на газ тим, хто встановив автономне опалення, доводиться економити все більше і більше. А тим, у кого опалення централізоване, напевно знайома ситуація, коли на початку опалювального сезону батареї гарячі, а ось з першими морозами вони стають ледве теплими. Доводиться платити великі кошти за комунальні послуги і при цьому тепло одягатися, навіть знаходячись в будинку.

Як же зігрітися в холодну пору року і не витратити багато грошей на електрообігрівачі або кондиціонер? Відповідь насправді дуже проста – велика частина тепла йде з нашого будинку через вікна, тому потрібно максимально утеплити їх, навіть якщо немає можливості замінити на найсучаснішу модель. Це можна зробити за допомогою спеціальної енергозберігаючої плівки, яку можна придбати в центрі «Добрик-тон».

Принцип роботи енергозберігаючої плівки

Така плівка складається з декількох шарів – кожен шар пластику товщиною в кілька мікрон покривається найтоншим шаром металу. Зазвичай, це дорогоцінні метали, шар яких не перевищує кілька молекул, що абсолютно не заважає проникати в будинок сонячному світлу, але перешкоджає охолодженню приміщення.

Енергозберігаюча плівка скорочує тепловтрати в зимовий час майже втричі, а влітку, навпаки, зберігає прохолоду всередині приміщення. Тому ви можете прогріти або охолодити кімнату, потім вимкнути прилад і тривалий час насолоджуватися комфортною температурою. Тривалість експлуатації такого покриття – близько року.

Енергозберігаючі плівки у Вінниці

Отримати консультацію, а також придбати такий матеріал допоможуть вам в центрі «Добрик-тон», який використовує тільки найякісніші матеріали. Ви можете встановити плівку самі або ж скористатися послугами наших сертифікованих фахівців, які зроблять це швидко і якісно. Також ви отримуєте гарантію на виконані роботи 5 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top