skip to Main Content
Антигравійна плівка – плюси і мінуси

Антигравійна плівка – плюси і мінуси

Антигравійна плівка – спеціальне захисне покриття для автомобілів. Спочатку її застосовували для військової техніки, але зараз все частіше використовують мирні жителі. Як і у будь-якого іншого винаходу у цієї плівки є свої плюси та мінуси використання.

Плюси антигравійної плівки

– Захист лакофарбового покриття від дрібних пошкоджень, викликаних камінчиками, гілками або від тих, що з’явилися через невеликі зіткнення. У такому випадку всі подряпини і порізи залишаються на поверхні захисного шару, потрібно лише замінити його, коли він стане естетично непривабливим.

– Захист від пошкоджень, викликаних несприятливими природними умовами – дощ, сирість, невеликий град. Таке покриття захистить ваш автомобіль від корозії.

– Нанесення та видалення плівки не завдають шкоди автомобілю, ви можете повторювати процедуру багаторазово протягом довгих років.

– Таку плівку можна використовувати для захисту фар – вони не дряпаються і завдяки цьому світять максимально яскраво, ви вчасно побачите будь-яку перешкоду на дорозі.

– Бронювання скла може врятувати вас від злому і захистити при ДТП – осколки скла не потрапляють в салон, а залишаються приклеєними на плівці.

Мінуси антигравійної плівки

– Хоча її і називають броньованим покриттям, плівка не може захистити при серйозному ДТП або навмисному пошкодженні корпусу.

– Щоб нанести плівку, потрібно дотримуватися сукупності певних умов, які можливі тільки в спеціалізованому салоні. Самому зробити це досить складно.

– Багатьох відштовхує досить висока ціна, хоча вона компенсується тим, що не треба часто перефарбовувати автомобіль, а то і замінювати окремі деталі.

Добре подумайте, перш ніж нанести антигравійне покриття. Якщо ж вас все влаштовує – ласкаво просимо в тонувальний центр «Добрик-тон»!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back To Top