Баварія Центр

Дилерський центр BMW Баварія Центр розташований в східній частині міста Вінниці, на відстані 3,5 км від центру. Побудований Дилерський центр у відповідності зі стандартами концерну BMW AG.

Автосалон площею майже 400 квадратних метрів має просторий демонстраційний зал на 9 автомобілів - в ньому може розташуватися велика частина лінійки моделей BMW.

Баварія Центр

Сервісна зона займає площу в 600 квадратних метрів. Тут встановлено новітнє ремонтне та діагностичне обладнання. Клієнтам марки запропонують повний спектр послуг з технічного обслуговування автомобілів BMW.

У сервісній зоні знаходяться 4 поста для ремонту автомобілів, 1 пост з електодіагностикою, 1 розвал-сходження, а також 1 пост шиномонтажу та балансування коліс. Крім того, організована зона активного приймання автомобіля: ретельний огляд машини майстром-приймальником дозволяє оперативно визначити обсяг необхідних робіт, надати клієнтові графік їх виконання, детально розібрати всі моменти, що стосуються вартості запчастин і роботи. Пропускна здатність сервісного центру - до 25 автомобілів на день.

Баварія Центр

Офіційний дилер BMW Баварія Центр надає своїм клієнтам самий широкий спектр послуг, включаючи спеціальні корпоративні програми, автокредитування та автострахування, лізинг, установку додаткового обладнання, продаж оригінальних запасних частин та аксесуарів. Зайти на сайт  Баварія Центр 

 

 

 

О нас

pix

Мы сделаем Ваш автомобиль безопаснее, комфортнее и надежнее. Для Вашего автомобиля тонировка стекол авто